Kartų varžybos

Ekstremalioms varžyboms skirto KARTO gamyba – tai iššūkis visai komandai. Surinkimo kokybė gali nulemti varžybų baigtį, o vizualinis apipavidalinimas gali suteikti papildomus labai svarbius taškus, tad visi čia svarbūs.

Nuotykinės orientacinės varžybos

Pačios linksmiausios ir universaliausios varžybos gryname ore visam kolektyvui nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Čia gali dalyvauti visi, o svarbiausia – visi kartu atsiduoda gamtai ir jos išdaigoms.

Alaus degustacija

Nuotaikinga alaus degustacija – dalis Jūsų šventės, po seminaro ar konferencijos praskaidrinanti nuotaiką ir nustebinanti kiekvieną jos dalyvį. Degustacijos metu susipažinsite su alaus rūšių ypatybėmis, išgirsite unikalias alaus atsiradimo ir gamybos istorijas bei, žinoma, paragausite įvairių alaus rūšių. Galbūt net išsirinksite naują mėgstamiausią alų pagal specialiai tik jam sukurtas savybes.

Įvairios paslaugos – pramogos

Pagal Jūsų individualius poreikius galime pasiūlyti renginių organizatorius, aktorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus, įvairius pasakų personažus.

Vandens pramogos

Vasara neįsivaizduojama be maudynių, deginimosi pliaže bei vandens pramogų. Nuomojant kartu su vila „Pasaka“, esančia ant didelio vandens tvenkinio kranto, atveria visas įmanomas galimybes papramogauti ir pasidžiaugti vandens malonumais. Karštą vasaros dieną ar po kaitrios pirties galėsite atsivėsinti šaltame vandenyje, pašokinėti nuo lieptelio, paplaukioti ir pasilinksminti su draugais.

Žvejyba

Jeigu Jūsų hobis žvejyba bei mėgstate vakarus leisti prie ežero draugų kompanijoje – net du tvenkiniai sodybos teritorijoje Jūsų laukia žvejybos pramogoms vasarą ir žiemą. Šalia mūsų vilų “Pasaka” ir “Vilaitė” esančiuose vandens tvenkiniuose gausu įvairių žuvų, kurios gali būti Jūsų šventės įspūdingu laimikiu. Norintiems pavaišinti ir kitus šventės dalyvius, turite galimybę išsivirti žuvienę ar išsikepti pagal Jūsų unikalų receptą. Viskas, ko reikia – Jūsų įranga ir iš anksto suderintas šis noras!

Stalo futbolas

Mėgstantiems futbolą, bet šventės metu nenorintiems sportuoti galime pasiūlyti optimaliausią variantą – stalo futbolą! Toks futbolas žaidžiamas vienas prieš vieną arba du prieš du. Neformaliuose žaidimuose galima žaisti trys prieš tris ar keturi prieš keturis. Šis stalo žaidimas ne tik praturtins Jūsų šventę, bet ir tiek draugų kompanijos, tiek vaikai su tėveliais linksmai bei smagiai praleis laiką.

Futbolas

Greta krepšinio ir tinklinio aikštelių futbolo fanams specialiai įrengta futbolo aikštelė, kurioje ir maži, ir dideli norės įmušti įvartį bei pakovoti už savo komandą. Žaidžiant futbolą lavinami įvairūs įgūdžiai, leidžiantys pasijausti komandos dalimi, bendradarbiaujant ir siekiant bendro tikslo gerinami tarpusavio santykiai, gerinama reakcija, ištvermė ir bendras fizinis pajėgumas.

Dažasvydis

Dažasvydį gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys ir netgi vaikai. Šis žaidimas padeda atsiskleisti asmenines galimybes, apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją. Todėl šis žaidimas ypatingai naudingas ne tik draugų kompanijoms, bet ir darbo kolektyvams siekiant prasiblaškyti ir kuriant artimesnį bendradarbiavimo jausmą.

Krepšinis

Sodyboje galėsite aktyviai praleisti savo laisvalaikį sporto aikštelėse. Krepšinio fanams specialiai įrengta didelė krepšinio aikštelė, kurioje kiekvienas galės pasivaržyti su draugais ar tiesiog pamėtyti kamuolį. Tai puiki sportinė veikla, kuri stiprina raumenis, raiščius, kaulų sistemą, gerina širdies ir kraujotakos veiklą, išvalo kvėpavimo takus. Be to, žaidžiant krepšinį atsikratoma įtampos ir streso, didinama valia ir ryžtas.

Tinklinis

Šalia kitų aikštelių įrengta ir tinklinio aikštelė, kurioje kiekviena kompanija smagiai praleis laiką, pasportuos gryname ore ir pasivaržys tarpusavyje. Rengiami ir netradicinio tinklinio turnyrai.

Vaikų žaidimo aikštelė

Nuomojant kartu su “Vila Pasaka” taip pat pasirūpinta ir Jūsų mažųjų pramogomis. Specialiai jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, karstynėmis ir supynėmis. Šalia žaidimo aikštelės – smėlio dėžė. Vila „Pasaka“ – tai lyg iš naujo atversta mėgiama vaikystės knyga, kurioje atgyja visi pasakų personažai, o Jūsų mažosios princesės ir mažieji kaubojai galės leistis į kelionę – į nepamirštamų nuotykių ir fantazijų šalį.

Jacuzzi

Fizinių ir dvasinių jėgų atstatymui – viloje “Pasaka” esanti didelė masažinė vonia Jacuzzi (10 vietų, su šviesomis ir hidromasažiniais purkštukais). Jacuzzi – pašalina susikaupusį nuovargį, gerina emocinį stabilumą, kraujotaką ir medžiagų apykaitą, stangrina kūno odą ir atgaivina bendrą savijautą. Jacuzzi burbuliukai masažuodami atpalaiduoja raumenis, o atpalaiduojančios šviesos ramina ir veikia kaip šviesos terapija.

Pirtis

Suomiška pirtis – sauna – suomiškas žodis, kuris reiškia uždarą patalpą, šildomą specialia krosnimi su akmenimis. Šioje pirtyje temperatūra būna iki 100°С ir daugiau, oro drėgnumas 5-10%. Taigi, tai labai karšta pirtis, kuri be abejonės, šiuolaikiniam žmogui yra būtina, kad atsipalaiduotų ir pašalintų nuovargį. Naudojantis sauna grūdinamas organizmas, stiprinamas imunitetas, o kūnui sukuriamas šoko efektas – pradžioje būnant karštoje pirtyje, po to šokant į šaltą vandenį. Siekiant geriausio rezultato šios procedūros turėtų būti atliekamos pakaitomis.

Pavėsinė su židiniu

Jūsų pasakiškam laisvalaikiui ramioje pamiškėje, prie “Vilos Pasaka” gražaus ir didelio vandens tvenkinio pastatyta didelė lauko pavėsinė, talpinanti iki 30 asmenų. Šalia jos – mūrinis židinys.

Rezervuokite laiką Jūsų nepamirštamam laikui sodyboje “Grand Vila”!

O mes pasirūpinsime Jūsų turiningu laisvalaikiu bei įsimintinomis pramogomis.

Registruoti dabar