„Grand Vila“ – tai puiki vieta švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, rengti įmonių renginius, konferencijas, seminarus ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais, šeima gražioje, jaukioje ir ramybe alsuojančioje vietoje.

Pirmajame vilos aukšte įrengta erdvi ir šviesi, didelių langų dėka natūralios šviesos prisotinta pokylių salė, talpinanti iki 150 žmonių. Iš salės tiesiogiai galite patekti net į dvi vilos terasas. Pirmoji terasa paradinė, kurioje pasitinkami raudonu kilimu šventės svečiai bei sutinkami jaunieji.  Antoji terasa skirta Jūsų poilsiui, kurioje šiltuoju sezonu Jūsų laukia lauko baldai. Salėje yra “Grand Vilos” baras, kuriame Jus visos šventės metu mielai aptarnaus personalas. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti mūsų partnerių kokteilių barą, šampano piramidę, desertų šou ar žemą rūką Jūsų šokiui.

Teikiamos maitinimo paslaugos pagal išankstinius užsakymus. Estetiškai bei šventiškai paserviruoti stalai, skanus bei visada šviežias maistas. Sodybos aplinka gali būti papuošta pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius, o svečius aptarnaus kvalifikuotas ir visuomet pasiruošęs išpildyti Jūsų norus aptarnaujantis personalas.

Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Taip pat salėje įrengta oro kondicionavimo bei oro rekuperacijos sistema, tad net karščiausią dieną jausitės komfortabiliai.