Sodyba „Grand Vila“ – tai Jūsų nuostabios istorijos pradžia! Vila esanti tik 23 km. nuo Kauno miesto centro, gražioje Byliškių kaimo pamiškėje, savo svečiams duris plačiai atvėrė 2018 metų vasarą. O šių 2021 metų vasario 9 dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA) Tarybos posėdyje sodybą “Grand Vila” įvertino ir suteikė aukščiausią 5 gandrų kvalifikaciją. Svarbu pastebėti, jog “Grand Vila” yra vienintelė taip įvertinta sodyba Kauno, Prienų, Marijampolės, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose – 70 km aplink Kauną spinduliu!

„Grand Vila“ – tai neabejotinai puiki vieta švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, rengti įmonių renginius, konferencijas, seminarus ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais, šeima gražioje, jaukioje ir ramybe alsuojančioje vietoje.

Pirmajame vilos aukšte įrengta erdvi ir šviesi, didelių langų dėka natūralios šviesos prisotinta pokylių salė, talpinanti iki 150 žmonių. Iš salės tiesiogiai galite patekti net į dvi vilos terasas. Pirmoji terasa paradinė, kurioje pasitinkami raudonu kilimu šventės svečiai bei sutinkami jaunieji.  Antoji terasa skirta Jūsų poilsiui, kurioje šiltuoju sezonu Jūsų laukia lauko baldai. Salėje yra “Grand Vilos” baras, kuriame Jus visos šventės metu mielai aptarnaus personalas. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti mūsų partnerių kokteilių barą, šampano piramidę, desertų šou ar žemą rūką Jūsų šokiui.

Antrajame aukšte didelė ir universali 150 vietų konferencijų erdvė Jūsų konferencijoms ir seminarams. Galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą. Pertraukėlių metu pasirūpinsime kava, užkandžiais bei maitinimu. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Taip pat salėse įrengta oro kondicionavimo bei oro rekuperacijos sistema, tad net karščiausią dieną jausitės komfortabiliai.

Viloje įrengti 25 atskiri miegamieji kambariai ramiam ir komfortabiliam Jūsų poilsiui. Visi kambariai erdvūs, jaukūs su vonios kambariais, kuriuose rasite higienos reikmenis (dantų priežiūros rinkinys, šampūnas, skystas muilas, didelis ir mažas ranškluosčiai, plaukų džiovintuvas).

Teikiamos maitinimo paslaugos pagal išankstinius užsakymus. Estetiškai bei šventiškai paserviruoti stalai, skanus bei visada šviežias maistas. Sodybos aplinka gali būti papuošta pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius, o svečius aptarnaus kvalifikuotas ir visuomet pasiruošęs išpildyti Jūsų norus aptarnaujantis personalas.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti šalia esančią mūsų sodybą „Vila Pasaka“ su papildomais 10 kambarių ir SPA zona. Viloje „Pasaka“ įrengta nuostabi SPA zona (didelė 10 vietų sūkurinė vonia, pirtis, lauko kubilas). Šalia SPA zonos įrengta didelė terasa. Čia galėsite leisti vakarą mėgaudamiesi besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančiu didžiuliu vandens tvenkiniu. Terasa yra su dideliu liepteliu, tad po karštos pirties galėsite atsigaivinti tvenkinio vandenyje. Sodybą supa graži pamiškė, vandens tvenkinys ir nepriekaištingai tvarkinga visa vilos aplinka. Jūsų pasakiškam laisvalaikiui ramioje pamiškėje pastatyta didžiulė pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių. Šalia jos – lauko židinys, o jame kepamų kepsnių aromatai vilios visus Jūsų šventės svečius.

Grand viloje neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia būtent jiems įrengta žaidimų aikštelė su sūpynėmis. Už papildomą kainą nuomojame ir pripučiamus batutus, galime rekomenduoti animatorius, vedėjus.

Pramogų zonoje Jūsų laisvalaikiui skirtas biliardas, stalo futbolas, stalo tensias, jenga xl.

Aktyviam laisvalaikiui sodybų teritorijoje įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Erdvi aplinka suteikia plačias galimybes įvairioms laivalaikio pramogoms. Gali būti organizuojamos įvairios laisvalaikio praleidimo veiklos: nuotykinis orientacinis, dažasvydis, žvejyba, vandens dviračiai ir kt.

Saugiam Jūsų poilsiui sodybos teritorija ir automobilių stovėjimo aikštelė yra apšviesta.

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės sodyboje „Grand Vila“. O jeigu taip atsitiko, kad Jūsų svečių yra daugiau, nei gali priimti „Grand Vila“, visada galima organizuoti renginius ir kitose dvejose mūsų sodybose „Vila Pasaka“ ir “Vilaitė”. Sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, patenkinantis kiekvieno kliento pačius įnoringiausius poreikius.

Dėl konkrečių datų, kainos ir kitų detalių skambinkite telefonu 8645 42222

Laukiame Jūsų švenčių ir konferencijų centre – „Grand Vila“!